KNIHA ČESKÉHO RÁJE

index / nakladatelství / ostatní produkce /
Nakladatelství RA - přehled ediční činnosti

Kalendář Český ráj 2012

Vážení přátelé,
v letošním roce Vás oslovujeme již počtrnácté s nabídkou našeho tradičního nástěnného kalendáře ČESKÝ RÁJ. Změna formátu v posledních letech se nám osvědčila, takže zůstáváme pro rok 2013 ve formátu na šířku - záběry z Českého ráje lépe vyniknou. Rovněž opět můžete využít k prezentaci firmy větší plochu (46 cm šířky a 10 cm výšky) pro přítisk na spodním přečnívajícím výztužném listu, než tomu bylo u formátů na výšku.

 

Omalovánky Český ráj

Autorem je grafička Lenka Dobešová. Spojuje zajímavě historické objekty a chráněné přírodní druhy ve velmi jednoduchých barevně srozumitelných námětech vhodných pro děti předškolního věku.
Cena 7 Kč.

 

Velký český betlém

Autor Milan Janáček. Barevný malovaný vystřihovací betlém obsahuje motivy z Českého ráje - Trosky, Kost, Frýdštejn, Dlaskův statek. Osm archů formátu 500 x 350 mm. Baleno v průhledné fólii.
Cena 99 Kč.

 

Vánoční - novoroční přání

Autor Lenka Dobešová. Formát 210 x 100 mm. Nekomerční jemná grafika, 12 druhů bez textu. Možnost firemních přítisků. Baleno s podlouhlou obálkou v průhledném sáčku.
Cena 20 Kč.


V případě Vašeho zájmu nás, prosím, kontaktujte. Knihkupcům a ostatním obchodním partnerům poskytujeme obvyklý množstevní rabat zvýhodňující hotovostní platbu. Dohoda komisního prodeje je možná.
 

©2007 Kniha Českého ráje | Design - JT SOFT